Metal linje Revisor Vaccinere kk tallinn korvpall cirkulation Brug for brænde

Eesti - Läti korvpalliliiga tulevikule näidati rohelist tuld | Korvpall |  ERR
Eesti - Läti korvpalliliiga tulevikule näidati rohelist tuld | Korvpall | ERR

Tallinna Kalev võitis lõpusekundite draamas KK Pärnut - Delfi Sport

Keila KK - Tallinna Kossuliiga Spalding divisjoni võitja - Keila KK! |  Facebook
Keila KK - Tallinna Kossuliiga Spalding divisjoni võitja - Keila KK! | Facebook

2. klassi poisid saavutasid Tallinn Cup'il 4 koha - Keila Korvpallikool

TTÜ KK - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK  | Facebook
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK | Facebook

Ttü kk korvpallur. Taani ö

KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas  pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee

BC Tallinna Kalev - TheSportsDB.com

Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev -  Delfi Sport
Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev - Delfi Sport

Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

kk tallinn – Korvpall24.ee

Tallinna Kalevist KK Pärnule vastast ei olnud

Play Of The Game - Joonas Järveläinen (18.12.2013 TTÜ KK vs Tallinna Kalev)  - YouTube
Play Of The Game - Joonas Järveläinen (18.12.2013 TTÜ KK vs Tallinna Kalev) - YouTube

Tallinna Rahvaliiga hooaja võitis finaalis kolme silmaga peale jäänud KK  Pelgulinn – Korvpall24.ee
Tallinna Rahvaliiga hooaja võitis finaalis kolme silmaga peale jäänud KK Pelgulinn – Korvpall24.ee

Korvpalli Meistriliiga - Üllatusvõit KK Viimsi/Sportlandi üle tõstis  Tallinna Kalevi viimaselt kohalt eelviimaseks
Korvpalli Meistriliiga - Üllatusvõit KK Viimsi/Sportlandi üle tõstis Tallinna Kalevi viimaselt kohalt eelviimaseks

Alexela 3×3 korvpalli Tallinna meistrid 2021 – Basket3x3.ee

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 IV koht Kesklinna  KK/Viimsi KK | Facebook
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 IV koht Kesklinna KK/Viimsi KK | Facebook

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV B vanuseklassis jõudsid  nelja tugevama hulka Kesklinna KK, KK Tallinn, KK Viimsi ja Rae  Spordikool/Kiili SK. Kas esimesena nimetatut olid ka poolfinaalides  võidukad ning KK Viimsi
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV B vanuseklassis jõudsid nelja tugevama hulka Kesklinna KK, KK Tallinn, KK Viimsi ja Rae Spordikool/Kiili SK. Kas esimesena nimetatut olid ka poolfinaalides võidukad ning KK Viimsi

HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla -  Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Kalev alistas Valga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised  Eestist ja välismaalt
Kalev alistas Valga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

KK Pärnu võttis Tallinna Kalevi üle ühepunktilise võidu | Korvpall | ERR

Ventspils pani Kalevi pea 40 punktiga paika | Korvpall | ERR

08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. –  Alutaguse sport
08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. – Alutaguse sport

Uudised - Payless Rapla oli lisajal üle KK Tallinna naiskonnast

Tallinna 32. Keskkool – Vikipeedia

Keila KK esindusmeeskond mängis Saku I liigas KA Tallinna Kalev/TSK vastu -  Keila Korvpallikool
Keila KK esindusmeeskond mängis Saku I liigas KA Tallinna Kalev/TSK vastu - Keila Korvpallikool