Home

Anstændig Kritisere Vi ses auktion lindshammar handmade skål vas fjerkræ At søge tilflugt spurv

Liten Vas Från Lindshammar Swed.. | Köp från HR-Trading på Tradera  (388529073)

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

VAS och SKÅL, Lindshammar, signerade, 1900-talets andra hälft. Glas -  Övrigt - Auctionet

Se produkter som liknar Lindshammar,.. på Tradera (514382336)

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, blått glas | Barnebys

Se produkter som liknar Lindshammar Catti Åselius Li.. på Tradera  (519933403)

VAS SAMT SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, signerade. - Bukowskis

Tobias Møhl, vas, glas, Ebeltoft, Danmark, daterad 2001. - Bukowskis

SKÅLAR & LJUSSTAKAR, 8 delar, glas, bl.a. Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Se produkter som liknar Lindshammar, stor skål handm.. på Tradera  (521075841)

SKÅLAR, VAS, 3 delar, glas, Lindshammar. Glas - Övrigt - Auctionet

VAS & SKÅL, Sea glasbruk & 2 skålar Nybro glasbruk, 2000-tal. - Bukowskis

SKÅLAR, VAS veckglas, 1800-tal | Barnebys

BERTIL VALLIEN, glas, skålar, 2 stycken, vas, skulpturer, 2 stycken. Kosta  Boda, signerade. - Bukowskis

Vas eller skål Lindshammar Bernadot.. | Köp från Rellom på Tradera  (461616399)

Stig Lindberg och Berndt Friberg, vaser, 2 st samt skål, stengods,  Gustavsbergs Studio. - Bukowskis

Gunnar Nylund, väggrelief, skålar, 3 st, vas och askfat, stengods,  Rörstrand. - Bukowskis

Se produkter som liknar Lindshammar Lena Hansson Sten.. på Tradera  (524904072)

Se produkter som liknar Lindshammar Vas Sweden Etiket.. på Tradera  (524893235)

Slutpris för VAS OCH SKÅL. Konstglas. Handmade

CATTIS ÅSÉLIUS-LIDBECK. Skål, signerad, Lindshammar Glasbruk. | Barnebys

VAS OCH SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, Unik, signerade. - Bukowskis

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

VAS "Crocus" Timo Sarpaneva Iittala | Barnebys